МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН

2 ротора по 3 кугли кои наизменично вртат овозможувајќи целосна масажа

Масира врат, рамења, грб, кичма, стомак, раце, нозе и стопала

Помага при отстранување на болки во вратот, грбот и кичмата, подобрува циркулација и метаболизам, ги опушта мускулите, го отстранува заморот во стапалата

Антицелулитна масажа

Инфрацрвено греење кое придонесува за поудобна масажа

Автоматско гасење на 15 минути

Лесен за ракување

Се користи и во автомобил

24 месеци гаранција